Jak zostać naszym pacjentem?

Z refundowanych usług POZ Centrum Medycznego Bimed mogą skorzystać wszystkie osoby objęte powszechnym ubezpieczeniem zdrowotnym. , które złożą deklarację wyboru lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarki środowiskowej oraz połoznej.
Procedura złożenia deklaracji jest bardzo prosta i nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy przyjść do naszej placówki z dowodem osobistym i złozyć kilka podpisów na elektronicznie wygenerowanym dokumencie. Dla Państwa wygody wszystkie formalności skróciliśmy do minimum.
Można też pobrać tradycyjną wersję papierową (dostępną także do wydruku na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia) , wypełnić ją i przynieść podpisaną do CM Bimed, gdzie zostanie zarejestrowana przez personel rejestracji.
Nie ma konieczności przenoszenia historii choroby z poprzedniej przychodni, aczkolwiek jeśli pacjent uzna to za ważne, może przynieść ksero swojej dokumentacji medycznej, która zostanie dołączona do jego karty.
W przypadku dzieci wymagana jest karta szczepień, o którą sami występujemy do poprzedniej placówki, gdzie leczone było dziecko.
W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.