Strona z wyskakującą reklamą

Stomatologia

Lek. Stom. Agnieszka Baran-Kompa

Lek. Stom. Agnieszka Baran-Kompa

Ortodonta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku swojej ścieżki zawodowej szkolę się u specjalistów z całego świata. Ukończyłam zaawansowany cykl szkoleń Orthodontic Seminars of California pod okiem dr Larrego Browna. Dodatkowo byłam uczestnikiem szkoleń prowadzonych przez prof. Ravindry Nandy z Uniwersytetu Karoliny Północnej, dr Giorgio Iodice z Włoch, czy dr Bjorna Ludwiga z Hamburga. Oprócz tradycyjnego leczenia ortodontycznego zajmuję się także leczeniem nakładkowym.

Lek. Stom. Filip Kompa

Stomatolog

Jestem lekarzem dentystą z doświadczeniem w leczeniu stomatologicznym dzieci. Zawsze staram się zapewnić moim pacjentom najwyższy komfort i jak najlepszą opiekę. Moje podejście do pracy z najmłodszymi pacjentami opiera się na zaufaniu i przyjaznym podejściu, aby zapewnić im poczucie bezpieczeństwa i wygodę podczas wizyty u dentysty. Cieszę się, że moje pacjentki i pacjenci zawsze czują się swobodnie w mojej obecności, co ułatwia mi pracę i pozwala na lepsze leczenie. Oprócz mojego doświadczenia i profesjonalizmu, cenię sobie także swoje zainteresowania, takie jak piłka nożna i podróże. Uważam, że rozwijanie swoich pasji poza pracą pozwala mi na zachowanie równowagi i zrównoważonego podejścia do życia. Często korzystam z wolnego czasu, aby odkrywać nowe miejsca i kultury, co pozwala mi na szerszy wgląd w świat i lepsze zrozumienie moich pacjentów. Jako dentysta zawsze staram się zapewnić jak najlepszą opiekę swoim pacjentom. Jestem przekonany, że moje doświadczenie i dobre podejście do pracy z pacjentami sprawią, że będziecie czuli się u mnie komfortowo i bezpiecznie podczas wizyty u dentysty.

Lek. Stom. Inga Dynowska

Stomatolog

Świadczymy usługi w zakresie:

  • Stomatologii zachowawczej dla dorosłych
  • Stomatologii zachowawczej dla dzieci
  • Protetyki
  • Endodoncji
  • Chirurgii szczękowej
  • Implantologii
  • Ortodoncji

W zakresie stomatologii wykonujemy także:

  • RTG zęba
  • Pantomogram

Wizyty komercyjne oraz w ramach umowy z NFZ !

Informacja o wpływie działalności wykonywanej przez jednostkę organizacyjną na zdrowie i środowisko.
W celu spełnienia obowiązku ustawowego wynikającego z art. 32c pkt. 2 Ustawy Prawo Atomowe (Dz. U. z 2021r. poz.1941) Centrum Medyczne BIMED,
ul Sienkiewicza 30, 96-320 Mszczonów informuje, że w placówce zainstalowana i stosowana jest aparatura rentgenowska do zdjęć wewnątrzustnych i panoramicznych.

Dawki promieniowania od źródeł rentgenowskich emitowane do środowiska nie przekraczają dawek granicznych określonych w Załączniku nr 4 do Ustawy Prawo Atomowe i nie mają negatywnego wpływu na zdrowie ludzi i środowisko.