Strona z wyskakującą reklamą

O nas

Centrum Medyczne Bimed jest powstałą w styczniu 2016 roku nowoczesną placówką medyczną oferującą kompleksową opiekę wielu specjalistów. Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pacjentów.

Już w kwietniu 2016r. podpisaliśmy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej.

W ramach tej umowy pacjenci mogą korzystać z porad lekarzy rodzinnych, pediatrów oraz usług świadczonych przez pielęgniarki i położne.

W punkcie pobrań przyjmujemy pacjentów, gdzie od poniedziałku do piątku w godzinach porannych (7:30-10:00) mogą realizować badania zlecone przez lekarza pierwszego kontaktu, także w razie potrzeby (gdy nie posiadają skierowania) skorzystać z tych usług odpłatnie w ciągu tygodnia lub dodatkowo w soboty (w godzinach 8:00-10:00). W przypadku badań standardowych, wyniki są dostępne następnego dnia w naszej rejestracji. Pilne badania laboratoryjne wykonywane są jeszcze tego samego dnia. Wyniki można pobrać ze strony internetowej laboratorium, za pośrednictwem unikalnego kodu podanego przez pielęgniarkę. Współpracujemy z Diagnostyką w Grodzisku Mazowieckim – jednym z najnowocześniejszych laboratoriów w naszym regionie.

Lekarze pierwszego kontaktu podczas wizyt zlecają wykonanie badania EKG, spirometrii, czy poziomu cukru, które można od razu wykonać w gabinecie zabiegowym i z wynikiem wrócić na konsultację do lekarza zlecającego ich wykonanie.

Wizyty pediatryczne odbywają się w specjalnie wydzielonej części placówki zwanej poradnią dziecięcą. Wizerunek oraz warunki tam panujące zachęcają do leczenia u nas małych pacjentów oraz niwelują strach przed badaniem. Wykonujemy szczepienia ochronne przewidziane obowiązkowym kalendarzem szczepień. W placówce dostępne są w sprzedaży szczepionki skojarzone. Terminy szczepień doglądane są przez pielęgniarki odpowiedzialne za szczepienia dzieci. Dzięki temu mają Państwo pewność, że żaden z terminów szczepień nie zostanie pominięty.

W ramach podstawowej opieki zdrowotnej prowadzimy również profilaktyczne programy zdrowotne. Nasi pacjenci objęci są profilaktyką w zakresie zachorowania na gruźlicę, choroby układu krążenia. Nasze pacjentki mogą skorzystać z bezpłatnej cytologii na zasadach przewidzianych przez NFZ.

W sierpniu 2017 roku podpisaliśmy umowę z NFZ na świadczenie usług z zakresu stomatologii.

Oprócz umów z Narodowym Funduszem Zdrowia obsługujemy pacjentów posiadających wykupione abonamenty w następujących firmach ubezpieczeniowych:

  • Medicover
  • Allianz
  • Enelmed
  • PZU
  • TuZdrowie
  • Polmed
  • Signal Iduna
  • CMP
  • Compensa
  • LUX-MED

Dzięki temu pacjenci posiadający abonamenty medyczne mogą bez ograniczeń korzystać z naszego szerokiego wachlarza usług.

Zawarte umowy zapewniają możliwość korzystania z konsultacji specjalistów, punktu pobrań, badań z zakresu medycyny pracy oraz wszelkiego rodzaju usług dostępnych w naszej placówce, które znajdują się w abonamencie pacjenta.
Osoby nie objęte ubezpieczeniem w żadnej z wyżej wymienionych firm mogą skorzystać z oferowanych przez nas usług prywatnie. Dla pacjentów, którzy zdecydowali się na złożenie deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu w CM Bimed, przewidzieliśmy karty rabatowe dające 10% rabatu na korzystanie z wszystkich usług znajdujących się w ofercie placówki. Karty można odebrać w rejestracji CM Bimed i od razu zacząć korzystać ze zniżki, którą zapewniają.
W momencie zapisu na którąkolwiek z oferowanych przez nas usług pacjent otrzymuje informację o przybliżonej godzinie swojej wizyty.

Jako nowoczesna placówka – oprócz zapisów telefonicznych czy też bezpośrednich w rejestracji, dajemy możliwość zapisu za pośrednictwem FACEBOOKA www.facebook.com/bimed.mszczonow oraz INSTAGRAMA, gdzie na bieżąco umieszczamy informacje o wszelkich zmianach, promocjach, nowych lekarzach itp.

Nowoczesne podejście do prowadzenia placówki medycznej widać już w jej samym wizerunku. Obiekt jest zaprojektowany i wykonany na miarę XXI wieku. Aparatura medyczna jaką dysponujemy to najwyższej jakości sprzęt medyczny.
Wygląd placówki i klimat w niej panujący ma choć w niewielkim stopniu pozwolić na zapomnienie o problemach, z których to powodu pacjenci nas odwiedzają.

Zatrudniony personel jest nastawiony przyjaźnie i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów.

Dużym udogodnieniem dla pacjentów jest także apteka Centrum Medycznego Bimed mieszcząca się w tym samym budynku i czynna w podobnych godzinach, co niewątpliwie jest ułatwieniem dla pacjentów wychodzących z wizyt lekarskich z receptami do zrealizowania.

.