Strona z wyskakującą reklamą
POZ dorośli

dr Michał Pira – poniedziałek, wtorek, środa, piątek 8:00-14:00, czwartek 14:00-18:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
dr Grzegorz Tymendorf poniedziałek 8:00-14:00, wtorek 8:00-11:00, środa 13:00-18:00, czwartek 11:00-16:00

POZ dzieci

dr Agnieszka Kud poniedziałek, środa, piątek 8:00-15:00
dr Grzegorz Goszczyński wtorek 16:00-18:00
dr Andrzej Kulka wybrane piątki w miesiącu 8:00-14:30
dr Wiesława Kowalska Kulka wybrane piątki w miesiącu 8:00-14:30 (tylko poradnia zdrowa, szczepienia, bilanse, wizyty patronażowe)
dr Barbara Budzińska wybrane wtorki w miesiącu 14:00-18:00 (tylko poradnia zdrowa, szczepienia, bilanse, wizyty patronażowe)

Poradnie (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie) – gdzie studiował, gdzie pracował, osiągnięcia, zainteresowania

POZ dorośli
dr Michał Pira – poniedziałek, wtorek, środa, piątek 8:00-14:00, czwartek 14:00-18:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
dr Grzegorz Tymendorf poniedziałek 8:00-14:00, wtorek 8:00-11:00, środa 13:00-18:00, czwartek 11:00-16:00

POZ dzieci
dr Agnieszka Kud poniedziałek, środa, piątek 8:00-15:00
dr Grzegorz Goszczyński wtorek 16:00-18:00
dr Andrzej Kulka wybrane piątki w miesiącu 8:00-14:30
dr Wiesława Kowalska Kulka wybrane piątki w miesiącu 8:00-14:30 (tylko poradnia zdrowa, szczepienia, bilanse, wizyty patronażowe)
dr Barbara Budzińska wybrane wtorki w miesiącu 14:00-18:00 (tylko poradnia zdrowa, szczepienia, bilanse, wizyty patronażowe)

Alergologia dzieci i dorośli
dr Jacek Synowiec – dwa czwartki w miesiącu 9:00 – 12:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje alergologiczne
• Testy alergologiczne wziewne i pokarmowe
• Dobór odpowiednich leków i najwłaściwszej terapii odczulającej.

Chirurgia

dr Maciej Kokoszka – czwartek 16:00-19:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje chirurgieczne
• Usuwanie drobnych zmian skórnych oddawanych do badania histopatologicznego
• Leczenie chirurgiczne wrastającego paznokcia
• Zdejmowanie szwów

[ps2id id=’chirurgia-dziecieca’ target=”/]Chirurgia dziecięca
dr Gabriela Reszka – dwie środy w miesiącu 15:00-17:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje chirurgiczne
• Plastrowanie pępka (zmiana opatrunku)
• Założenie/usunięcie opatrunku gipsowego lub innego unieruchomienia
• Odklejenie napletka
• Rozklejenie warg sromowych
• Podcięcie wędzidełka języka
• Lapisowanie pępka

Dermatologia  dzieci I dorośli
dr Iwona Jakubczak – wtorki 14:30-18:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje dermatologiczne
• Kriochirurgiczne wymrażanie kurzajek i drobnych zmian skórnych
• Leczenie zapalenia mieszków włosowych, trądziku, grzybicy, łuszczycy, łupieżu
• W ramach wenerologii prowadzi leczenie takich chorób jak kiła czy rzeżączka.

Diabetologia
dr Michał Pira – poniedziałek , wtorek, środa piątek 7:30-13:30, czwartek 14:00-19:00.(klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje diabetologicznie
• Leczenie pacjentów chorych na cukrzycę różnego typu oraz innych zaburzeń o podłożu metabolicznym.

Dietetyka
mgr Joanna Kokoszka – dwie soboty w miesiącu 9:00-12:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
mgr Edyta Leszkiewicz – piątki 12:00-15:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje dietetyczne
• Układanie diet
• Kontrola wagi pacjenta

Endokrynologia
dr Jacek Kuryłek – jedna sobota w miesiącu 9:00-12:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje endokrynologiczne
• USG tarczycy
• Leczenie chorób i zaburzeń, mających swoje źródło w nieprawidłowym funkcjonowaniu gruczołów wydzielania wewnętrznego i hormonów

Ginekologia
dr Piotr Żołnierczyk – środy 10:00-19:00, dwa piątki w miesiącu 10:00-17:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
dr Maria Cybulska – dwa wtorki w miesiącu 16:00-20:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje ginekologiczne
• USG transvaginalne
• USG położnicze
• USG 3D z nagrywaniem płodu
• Prowadzenie ciąży
• Kriochirurgiczne wymrażanie nadżerek
• Cytologie, wymazy, posiewy ginekologiczne
• Zakładanie i usuwanie wkładek domacicznych MIRENA
• Leczenie schorzeń ginekologicznych
• Test papp-a (dr Piotr Żołnierczyk)

Kardiologia
dr Michał Majzner – środy 15:40-19:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje kardiologiczne
• ECHO serca
• Leczenie schorzeń układu krążenia: chorób związanych z sercem, tętnicami i żyłami.

Laryngologia dzieci I dorośli
dr Beata Kośny – dwie soboty w miesiącu 9:00-12:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
dr Marek Jarzębski – dwie środy w miesiącu 13:00-16:30 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
dr Wojciech Kłos – dwie środy w miesiącu 16:40-19:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje laryngologiczne
• Konsultacje z zakresu medycyny pracy
• Płukanie przewodów słuchowych
• Diagnostyką i leczenie chorób ucha, nosa, krtani i gardła oraz innych narządów głowy i szyi.

Medycyna estetyczna
dr Tomasz Gajewski Dr Robert Chmielewski
Dr Jerzy Bazyluk

Medycyna pracy
dr Ireneusz Mizerski – piątki 15:00-19:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)adania wstępne
• Badania okresowe
• Badanie wstępne
• Badania kontrolne
• Badania sanitarno – epidemiologiczne
• Badania dla kierowców różnych kategorii, kandydatów na kierowców i instruktorów jazdy
• Uprawnienia na broń
Zgodnie z ustawą z dnia 17 października 2008r. art. 12 ust. 1 pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom profilaktyczną opiekę medyczną.
Centrum Medyczne Bimed wychodzi naprzeciw potrzebom pracodawców i ich pracowników zapewniając wysoką jakość obsługi personelu jak i sprzętu medycznego.
Posiadamy kompleksowo przygotowaną poradnię Medycyny Pracy z dostępem do wymaganych ustawą lekarzy specjalistów i badań diagnostycznych.

Medycyna sportowa
Dr Krzysztof Reszka

Nefrologia
dr Michał Pira – poniedziałek , wtorek, środa piątek 7:30-13:30, czwartek 14:00-19:00.(klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje nefrologiczne
• Diagnozowanie i leczenie schorzeń oraz wad wrodzonych związanych z układem moczowym i nerkami.

Neurologia
dr Krystyna Prytycka – dwie środy w miesiącu 9:00-12:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
dr Andrzej Rutkowski – czwartki 13:00-15:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)

• Konsultacje neurologiczne
• Konsultacje z zakresu medycyny pracy
• leczenie chorób związanych z wszelkimi zaburzeniami ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego.
• USG tętnic szyjnych (dr Andrzej Rutkowski)

Okulistyka dzieci idorośli
dr Magdalena Pikor – dwa czwartki w miesiącu 15:00-19:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
dr Zofia Janicka – dwa piątki w miesiącu 12:30-17:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje okulistyczne
• Konsultacje z zakresu medycyny pracy
• Badanie ciśnienia oka, dna oka, wady wzroku
• Diagnoza jaskry
• Sprawdzanie struktur przedniego odcinka oka, powiek, twardówki, spojówki i rogówki
• Leczenie, korygowanie wad wzroku i działalność profilaktyczna.
Nasz komputer do badania wzroku wyposażony jest w najwyższej jakości tonometr, pachymetr i autorefraktometr.
Wszystkie badania przeprowadzane są przy użyciu najnowszych technik na jednym urządzeniu co jest komfortowe dla pacjenta i znacznie skraca czas badania.

Ortopedia
dr Jacek Małecki – dwa wtorki w miesiącu 13:00-17:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje ortopedyczne
• Rozpoznawanie oraz leczenie wad narządów ruchu: wrodzonych I nabytych

Psychologia transportu
mgr Anna Kardyka, mgr Bartosz łotys – czwartki 16:30-19:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Badania psychotechniczne kierowców
Badania psychotechniczne wykonywane na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie oraz przy użyciu innowacyjnego komputerowego systemu oceny kierowców i pracowników. Zastosowanie nowoczesnych technologii umożliwia wykonanie badania na jednym stanowisku badawczym, zapewniając tym samym komfortowe warunki badanego.

Pulmonologia
dr Jacek Synowiec – dwa czwartki w miesiącu 9:00 – 12:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje pulmonologiczne
• Spirometria
• Diagnostyka, leczenie i profilaktyka chorób układu oddechowego.
Najczęstsze choroby układu oddechowego: astma oskrzelowa · gruźlica · mukowiscydoza · odma opłucnowa …

Radiologia – badania USG dzieci I dorośli
dr Joanna Wiśniewska – poniedziałki 9:30-15:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
dr Michał Olejnik – dwie soboty w miesiącu 9:00-12:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
jamy brzusznej,
• USG tarczycy
• USG jamy brzusznej
• USG węzłów chłonnych
• USG tkanek miękkich
• USG układu moczowego
• USG ślinianek
• USG piersi
• USG przezciemiączkowe u dzieci (dr Michał Olejnik)

Rehabilitacja dzieci
mgr Agata Łaz – poniedziałki I piątki 7:45-11:00(klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacja fizjoterapeutyczna
• Indywidualne ćwiczenia z dzieckiem dostosowane do przeprowadzonego wcześniej wywiadu z rodzicem I zapoznaniem się z wynikami badań, zdjęciami USG, RTG etc.
• Korygowanie wrodzonych I nabytych wad postawy

Rehabilitacja dorosłych
mgr Paweł Gruszczyk poniedziałki i wtorki 7:00-10:30, czwartki 14:00-19:00(klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacja fizjoterapeutyczna
• Indywidualne ćwiczenia/masaże dostosowane do przeprowadzonego wcześniej wywiadu I zapoznaniem się z wynikami badań, zdjęciami USG, RTG etc.
• Korygowanie wrodzonych I nabytych wad postawy

Reumatologia
dr Aleksandra Przeor – dwa wtorki w miesiącu 14:00-16:00(klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
dr Krzysztof Reszka – jeden wtorek w miesiącu 18:00-20:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• Konsultacje reumatologiczne
• Diagnostyka i leczenie schorzeń reumatycznych (metaboliczne, zapalne, zwyrodnieniowe) kości, stawów (układu kostno-stawowego), a także ogólnoustrojowych stanów zapalnych tkanki łącznej (kolagenozy),

Stomatologia
dr Izabela Czech – środy 9:15-17:30 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
dr Marta Sawicka – poniedziałki 10:00-19:00, piątki 8:00-13:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
dr Tomasz Gajewski – wtorki 11:00-19:00, czwartki 13:00-19:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
dr Tomasz Konecki – piątki 14:30-19:00 (klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
Świadczymy usługi w zakresie:
• Stomatologii zachowawczej dla dorosłych
• Stomatologii zachowawczej dla dzieci
• Protetyki
• Endodoncji
• W zakresie stomatologii wykonujemy także:
• RTG zęba
• Pantomogram
Wizyty komercyjne oraz w ramach umowy z NFZ !

USG żył i tętnic Doppler
dr Piotr Pochwała – jedna środa w miesiącu 14:30-16:30(klikając w nazwisko rozwinie się opis lekarza I zdjęcie)
• żyły i tętnice kończyn górnych, dolnych oraz tętnic szyjnych i kręgowych

Badanie USG Doppler jest badaniem obrazowym umożliwiającym zmierzenie przepływu krwi w żyłach i tętnicach, co daje pojęcie o ich przekroju i wydolności. Badanie pozwala zobaczyć, w którym miejscu krew płynie wolniej lub szybciej, a gdzie dochodzi do cofania krwi. Badanie USG Doppler jest stosowane w diagnostyce i leczeniu chorób naczyniowych.

Dodatkowe usługi medyczne:
-Bezpłatne badania słuchu firma MAYTONE – piątki 09:00-12:00
-Komputerowe badanie wad stóp firma FORMED – wybrane godziny i dni w miesiącu
-Trening słuchowy, terpia metodą Tomatisa – leczenie wad wymowy – wybrane godziny i dni w miesiącu
-7 dniowe Holtery EKG – dostępne codziennie w godzinach otwarcia gabinetu zabiegowego
-Punkt pobrań (bez uprzednich zapisów) – badania laboratoryjne pon – pt 7:30-10:00 , soboty 8:00-10:00